שתפו ברשתות חברתיות

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

עקבו ברשתות חברתיות

מעצבת פנים עם ניסיון

התהליך

אתם, תביאו עמכם בקשות ורצונות, ניירת קיימת, מצב רוח חיובי ואת הציפייה למשהו מדהים – לא לשכוח!

אני אביא את מי שאני, את כל הידע, את הניסיון, את היצירתיות ואת כל האהבה למקצוע שבי לתוך התהליך.

תענוג לעבוד איתי!

במשך למעלה מ17 שנים אני מתכננת פרויקטים בסדר גודל שונה עם תכנון ייחודי. בשרוול שלי אין פתרונות סטנדרטיים 🙂 וגם, אין העתק/הדבק.

אני מיישמת את הפנטזיות הכי פראיות והכי שגרתיות שלכם על בית שיהיה מזמין, נוח ונעים. יוצרת עבורכם בית המשלב בהרמוניה את הרצונות והחלומות שלכם בצורה אסתטית, מעניינת ופונקציונלית כאחד. אני מספקת פתרון מערכתי ומקיף בכל היבטי התכנון, מרמת המעטפת, החל מהשראה ותכניות לביצוע ועד ליווי ופיקוח צמוד בשטח.  בתהליך ייחודי, יצרתי שיטה לגילוי הרצונות של הלקוחות שלי, על מנת להפוך אותם למעשיים.
חושבת על כל האספקטים בפרויקט, על התאמה רגשית, פיזיולוגית, פונקציונלית, פרקטית וויזואלית.
אני מתכננת תוך התחשבות רבה בחלומות, בנתונים האישיים, הדרישות, הבקשות והתקציב העומד לרשותכם.

חלומותיכם והניסיון שלי הם שילוב ייחודי, וכתוצאה ממנו נולד עיצוב פנים מנצח לדירה, לבית או למשרד.

מיד לאחר שיחת ההיכרות אציג בפניכם את מסלול החבילות והשירותים של הסטודיו המתאים לכם, בו תוכלו לבחור את חבילת העיצוב והשירותים האופטימליים. לבקשתכם, אתכנן כל פרט ונבחר יחד הכל עבור הפרויקט במחיר הטוב ביותר, ללא חריגה מהתקציב הידוע והמתוכנן מראש. עלות פרויקט עיצוב למ”ר תהיה תלויה בחבילה שתבחרו.

אני לוקחת בחשבון את רצונו של כל אחד מבני משפחתכם. ספרו לי על עצמכם, תנו לי להכיר את המשפחה, ואצור עבורכם עיצוב פנים אופייני ובלעדי.

כאשר מחליטים לשנות את מראה הבית, כדאי להפקיד את התכנון והשיפוץ בידי מעצב פנים מקצועי. בדרך זו אתם מגנים על עצמכם מפני הסיכונים הבאים: 1. פרויקטים סטנדרטיים, 2. רשלנות, 3. אי עמידה בלוחות זמנים, 4. שירותי עיצוב פנים במחיר מופקע. 

בפגישה נדבר על הדרישות והצרכים שלכם ביניהם גם התקציב העומד לרשותכם. אציג את כל מניפת השרותים  שעומדים לרשותכם. לאחר ההיכרות, נמלא את ה”תקציר”, בו אנו מתארים את משימות המפתח, את הרכב המשפחה וסיפורה, את העדפות וסגנון חיים שלכם, העדפות הצבע, את התחביבים ואת כל מה שמביא פרטים נוספים לבניית פרוגראמה מדויקת לפרויקט, שעליהם אוכל לסמוך במהלך העבודה. מכאן נתקדם לכתיבת פרוגראמה עבור כל החללים עד הפרטים הקטנים.

I

"נגיעות DELILLA"

ללא ליווי/פיקוח פרויקט.

II

"ליטוף DELILLA"

פיקוח חלקי.

III

"חיבוק DELILLA"

פיקוח צמוד.

IV

DESIGN CONSULTATION BY DELILLA

-פגישת ייעוץ לבחירת חומרי גמר וריהוט - פגישת ייעוץ לפני רכישת דירה או בית - חוות דעת תכנונית לפרויקטים בתחילת הדרך או בתהליך-(SECOND OPINION) - פגישת ייעוץ לפני שיפוץ-

error:
חזור למעלה
דילוג לתוכן