שתפו ברשתות חברתיות

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

עקבו ברשתות חברתיות

מעצבת פנים עם ניסיון

התהליך

אתם, תביאו עמכם בקשות ורצונות, ניירת קיימת, מצב רוח חיובי ואת הציפייה למשהו מדהים – לא לשכוח!

אני אביא את מי שאני, את כל הידע, את הניסיון, את היצירתיות ואת כל האהבה למקצוע שבי לתוך התהליך.

תענוג לעבוד איתי!

במשך למעלה מ15 שנים אני מתכננת פרויקטים בסדר גודל שונה עם תכנון ייחודי. בשרוול שלי אין פתרונות סטנדרטיים 🙂

אני מיישמת את הפנטזיות הכי פראיות והכי שגרתיות שלכם על בית נוח ונעים. יוצרת עבורכם בית המשלב בהרמוניה את הרצונות והחלומות שלכם בצורה אסתטית, מעניינת ופונקציונלית כאחד. אני מספקת פתרון מערכתי ומקיף בכל היבטי התכנון, מרמת המעטפת החל מהשראה ותכניות לביצוע ועד עיצוב מפיות לשולחן. בתהליך ייחודי, יצרתי שיטה לגילוי הרצונות של הלקוחות שלי, על מנת להפוך אותם למעשיים.
חושבת על כל האספקטים בפרויקט, על התאמה רגשית, פיזיולוגית, פונקציונלית, פרקטית וויזואלית.
אני מתכננת תוך התחשבות רבה בחלומות, בנתונים האישיים, הדרישות, הבקשות והתקציב העומד לרשותכם.

חלומותיכם והניסיון שלי הם שילוב ייחודי, וכתוצאה ממנו נולד עיצוב פנים מנצח לדירה, לבית או למשרד.

מיד לאחר שיחת ההיכרות אציג בפניכם את מסלול החבילות והשירותים של הסטודיו המתאים לכם, בו תוכלו לבחור את חבילת העיצוב והשירותים האופטימליים. לבקשתכם, אתכנן כל פרט ונבחר יחד הכל עבור הפרויקט במחיר הטוב ביותר, ללא חריגה מהתקציב הידוע והמתוכנן מראש. עלות פרויקט עיצוב למ”ר תהיה תלויה בחבילה שתבחרו.

אני לוקחת בחשבון את רצונו של כל אחד מבני משפחתכם. ספרו לי על עצמכם, תנו לי להכיר את המשפחה, ואצור עבורכם עיצוב פנים אופייני ובלעדי.

כאשר מחליטים לשנות את מראה הבית, כדאי להפקיד את התכנון והשיפוץ בידי מעצב פנים מקצועי. בדרך זו אתם מגנים על עצמכם מפני הסיכונים הבאים: 1. פרויקטים סטנדרטיים, 2. רשלנות, 3. אי עמידה בלוחות זמנים, 4. שירותי עיצוב פנים במחיר מופקע. 

בפגישה נדבר על הדרישות והצרכים שלכם ביניהם גם התקציב העומד לרשותכם. אציג את כל מניפת השרותים  שעומדים לרשותכם. לאחר ההיכרות, נמלא את ה”תקציר”, בו אנו מתארים את משימות המפתח, את הרכב המשפחה וסיפורה, את העדפות וסגנון חיים שלכם, העדפות הצבע, את התחביבים ואת כל מה שמביא פרטים נוספים לבניית פרוגראמה מדויקת לפרויקט, שעליהם אוכל לסמוך במהלך העבודה. מכאן נתקדם לכתיבת פרוגראמה עבור כל החללים עד הפרטים הקטנים.

I

"נגיעות DELILLA"

- לרוכשי דירות קבלן עם מינימום שינויים תכנוניים, אך עדיין מעוניינים שכל עבודות טכניות ובנייה ייעשו כראוי, בהתאם לטעמם האישי. -מעוניינים לקבל אומדן מדויק מבעלי מקצוע I(או מחברה המבצעת)עוד לפני תחילת הבנייה ואינך רוצה לשלם עבור שינויים. -מעוניינים לשדרג/לשפץ חלל מסוים בדירה/בבית. חבילה הבסיסית עם נגיעות הקסומות שלי, הופכת כל חלל למשודרג, פרקטי ומעוצב היטב. חבילה הבסיסית כוללת פתרון עבור חלל או דירה עם תכנון אדריכלי ממוקד ומחושב היטב מבחינה ארגונומית, פרקטית ומפנקת. החבילה הבסיסית כוללת מערך של סט תכניות אדריכליות לביצוע, כולל תכניות חשמל ואינסטלציה. הגשת סט תכניות לחברה המבצעת (קבלן)+הנחיות באתר לפני תחילת העבודות. כולל בחירת כלים סניטריים וחומרי גמר(אם נדרש). ללא ליווי/פיקוח פרויקט.

II

"ליטוף DELILLA"

- למעוניינים לקבל עיצוב פנים מתוכנן היטב; - רוצים "להביט אל העתיד" ולמקסם את הפוטנציאל של הבית. -רוצים לפנק את עצמם בתכנון אדריכלי חכם ועיצוב טוטאלי של כל פינה בבית. -רוצים לחסוך הרבה זמן ועצבים בבחירה וחיפוש אחר חומרי גימור, ריהוט, מכשירים, ציוד אינסטלציה ותאורה. - רוצים לקבל באופן ברור והיטב את סגנון הפנים הרצוי; החבילה המורחבת של "ליטופים" כוללת, תכנון אדריכלי מפורט עם מערך סט תכניות עבודה למכרז ולביצוע. החבילה מכילה פתרון סגנוני, שנעשה בצורה של לוחות השראה, עם מבחר צבעים, דוגמאות לחומרי גמר, תאורה וריהוט. כולל ליווי לבחירות כל חומרי גמר, ריהוט, טקסטיל. פיקוח חלקי.

III

"חיבוק DELILLA"

-למעוניינים למקסם את הפוטנציאל של הבית ולראות אותו דרך משקפיי איש מקצוע. -למעוניינים לקבל באופן קונקרטי מה יהיה פנים העתיד של הבית. -רוצים לקבל תכנון טכני מפורט וחישוב מדויק של אומדנים לביצוע. -חולמים על ריהוט אומן מפנק שיתוכנן עבורכם במיוחד. "חיבוק DELILLA" זו חבילת פרמיום המשלבת את "נגיעות" ואת "הליטופים" ומציעה לקבל את החבילה האדריכלית המורחבת והמפנקת בסטודיו. חבילה כוללת הדמיה תלת ממדית פוטוריאליסטית של החדרים לבחירה. מכילה מפרט מלא של חומרי גימור, ריהוט ופתרונות תאורה, כמו גם מבחר ציוד כלים סניטרים. עלות פרויקט עיצוב למ"ר תהיה תלויה בחבילה שנבחרה. כולל ליווי לבחירות חומרי גמר, ריהוט, טקסטיל, ידיות ועד המפיות. כולל פיקוח צמוד.

IV

DESIGN CONSULTATION BY DELILLA

-פגישת ייעוץ לבחירת חומרי גמר וריהוט - פגישת ייעוץ לפני רכישת דירה או בית - חוות דעת תכנונית לפרויקטים בתחילת הדרך או בתהליך-(SECOND OPINION) - פגישת ייעוץ לפני שיפוץ-

error:
חזור למעלה
דילוג לתוכן