הקיפו את עצמכם בטבע

הקיפו את עצמכם בטבע

נוכחותם של אלמנטים טבעיים בעיצוב הפנים מפחיתה לחץ, מסייעת בשיפור מצב הרוח והריכוז. מלבד הצבעים, החלל והאלמנטים הטבעיים, המרקם וצורת הרהיטים בבית יכולים גם לעורר תגובות רגשיות מסוימות. זה מה שלומדים ב פנג שואי – הצורות והמרקמים צריכים לייצג יסודות טבעיים (אדמה, מים, עץ, מתכת ואש).

הזרימה החופשית של האלמנטים בחדר מאפשרת לאנרגיה לזרום בצורה חלקה באותה מידה. אני תמיד זוכרת ומשתמשת בחוק הזה, איזון צריך להיות תמיד חשוב יותר מסימטריה.

לדוגמה: לאחר שיפוץ שעברה דירת גן , המטבח התחיל לנשום ויחד עמו בני המשפחה שמתגוררים כאן.

היום, המטבח מואר יותר וצומח לאורך עד לפטיו הנפלא. הפינה הירוקה תמיד הייתה שם, אבל הייתה מוסתרת. היה לי חשוב לשייך את הפטיו הירוק ללב הבית, למטבח. הכנסתי אור טבעי, יצרתי את האיזון ואת הזרימה בין כל האלמנטים והבית התחיל לפעום מחדש.

לילה צ’ולפא.

הקיפו את עצמכם בטבע

הקיפו את עצמכם בטבע נוכחותם של אלמנטים טבעיים בעיצוב הפנים מפחיתה לחץ, מסייעת בשיפור מצב הרוח והריכוז. מלבד הצבעים, החלל והאלמנטים הטבעיים, המרקם וצורת הרהיטים בבית יכולים גם לעורר תגובות

[...]

עיצוב פעיל – מהו?

מדענים גילו תגלית מדהימה והראו את יכולתם של אלמנטים בעיצוב פנים לעורר תגובות רגשיות חיוביות או שליליות אצל בני אדם.

[...]

מעצב פנים – הצצה פנימה

אם לשפוט את מעצב פנים על פי עבודתו בתכניות טלוויזיה בנושא שיפוץ דירות, מתקבל רושם שמעצב פשוט בוחר את צבע הקירות וכריות לספה או תולה כמה הציורים באופן אומנותי, בזה מסתכמת מלאכתו.
לרבים נראה שמקצועו של מעצב פנים אפוף מסתורין.

[...]

תכנון אדריכלי

הגשמת חלומות מתחילה בתכנון אדריכלי חכם פרויקט מוצלח – זה פרוגראמה נכונה ומדויקת. עוד מהבלוג שלי

[...]
error:
חזור למעלה
דילוג לתוכן